Caterina Murino

7,1
1 455 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Caterina Murino

pójdę na Bonda tylko ze względu na nią...

Pięknaaa!!!

lisoszakal

Fajna, ale ja wolę Penélope Cruz. Nie ma to jak piękne Hiszpanki, mmm. :)

lisoszakal

szkal, znow ty ;p
kazda wloszka ci sie podoba?
moze poogladaj dokladnie to co tak podziwiasz, bo sa tez minusy posiadania takiej urody...

z pozdrowieniami

Astarte86

szakal*

wybacz blad, ale to przez emocje ;p
:)

Astarte86

Tak, mam odbite na punkcie Włoszek (Sycylia), Hiszpanek, Portugalek, Arabek, Libanek, Iranek, Brazylijek, Portorykanek, Peruwianek, Mołdawianek...piekne też są ponoć Bułgarki i Rumunki....nic na to nie poradzę...Zboczeniec ze mnie i tyle ;-) tylko brunetki i ciemna karnacja...Jak jest wyjątkowo piękna szatynka to też! Np. ta z klipu Pachanga! :-) kojarzysz?

A blondynki o słowiańskiej urodzie? Mogą nie istnieć...nie dam rady przyszpilić blondynki ;-) No taki już ze mnie typ!

pozdrawiam

lisoszakal

Polki też są piękne ale tylko te ciemne (żeby nie było);-)

Z aktualnych aktorek najpiękniejsza jest Marta Żmuda-Trzebiatowska, b.ładna jest też żona małego Stuhra (co za fartuch z niego!)-Samanta Janas-Stuhr.
Ładna (jako szatynka)jest Anna Cieślak...

Było kilka zabójczych naszych aktorek swego czasu, choćby Liliana Komorowska...i kilka innych ale o tym opowiem zaś ;-)

narazie...

lisoszakal

o matko, to chyba naprawde zboczenie, wiesz?...
nie powiem - mi tez czesciej podobaja sie faceci z ciemnymi wlosami i o ciemnej karnacji, ale nie skreslam od razu przystojnego blondyna...
albo ktos jest ladny, albo nie.
brzydkie wloszki, brazylijki, hiszpanki, bulgarki, rumunki etc. tez istnieja moj drogi ;p
i to chyba nawet naleza do wiekszosci ;p

pozdrawiam i do zobaczenia na forum przy okazji nast. tematu ;)

ps. ja blond, nie marze o zmianie na inny typ; to bolesne, nigdy nie bede w twoim guscie ;p
(hihihi, zarcik - zeby nie bylo ;))

Astarte86

Zgoda! Wolę piękną blondynkę jak Ty, niż brunetkę w stylu Joanny Senyszyn albo Hanny Gronkiewicz-Waltz ;-)

Jak ładna blondynka-to jest OK !

P.S. Ja ciemny o ciemnej karnacji, a może będziesz w moim guście? Kto wie? To nie żarcik ;-) /mówię serio, żeby nie było ;-)/

lisoszakal

haha, wiesz, konkurencja Senyszyn albo Gronkiewicz-Waltz.. ;)
nie wiem, ktora to wytrzyma ;P
(żarcik ;p)

Ciemny o ciemnej karnacji - w moim guście; ale ja tak czy owak nie w Twoim, chocby nie wiem jak bardzo bym była ladna ;]

Udanych świąt i smacznej wieczerzy życzę :)

P.S.
A wiesz, że może i bym była w Twoim guście, jeśli zgadzasz się również na "piękne blondynki" ;p
hihihi.
mówię serio z lekkim uśmiechem - żeby nie było ;)

Astarte86

Nooo, fakt...ja ciemny w typie Cybulskiego...

OK, te dwie brunetki są paskudne (kiepski przykład)...Powiem tak- czasem lepsza przepiękna blondynka od przeciętnej brunetki lub szatynki...Czasem ;-)

Ale jeżeli super przepiękna blondynka to who knows? To może się zacznę leczyć ;-) i zmienię poglądy...

również Wesołych Świąt!



pozdro......

lisoszakal

aaa...wiesz jeszcze na czym polega mój dramat??? Podobam się głównie blondynkom, bo one lubią brunetów...

Tragedia, co? ;-)))

lisoszakal

haha, no dla ciebie to istna tragedia ;D
blondynki nie sa takie zle ;)
a i pamietaj - lepsza piekna blond niz przecietna braz ;)

Astarte86

ja ma podobnie tylko Brunetki się dla mnie liczą

Luckyjosh

dobrze wiedziec, tylko nikogo to nie obchodzi

Luckyjosh

justi jakieś kompleksy ?

lisoszakal

no i jak tam- ozeniony z jakaś ???

Justyna_0288

Tak. Ma na imię Francesca Victorini :-)

lisoszakal

zmazy nocne cie nawiedzają??

Justyna_0288

A co to?

lisoszakal

nie wiesz , bo matka pierze ci pościel

lisoszakal

O ja trafiłeś w sedno ! Mam dokładnie to samo

lisoszakal

Mieszkalam we Wloszech, widzialam wiele pieknych kobiet.....zadna niebyla wloszka. One z reguły sa bardzo kiepskie, no ale...albo mieszkasz w kraju ladnych kobiet, albo kiepskich gdzie zdarza sie prawdziwa pieknosc, jak owa pani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones