PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=148785}

Grunt to rodzinka

L'enquête corse
6,2 3 441
ocen
6,2 10 1 3441
Grunt to rodzinka
powrót do forum filmu Grunt to rodzinka

Dobra komedia

ocenił(a) film na 9

9/10 mozna sie posmiac, a ci co pisza ze film slaby to pewnie dla nich najlepsze komedie to np takie badziewie jak American Pie, Scream itp.

ocenił(a) film na 8
pilotlukas

Mi sie bardzo podobał ten film. Bohaterzy zachowują sie absurdalnie. Zwłaszcza faceci zachowują sie jak małe dzieci... I mimo że nie przepadam za komediami tego typu to uśmiałam się ... :) Polecam.

użytkownik usunięty
pilotlukas

Świetny, a muszę przyznać, że zdarza mi się śmiać na komediach typu "American Pie" :)
Reno&Clavier trzymają klasę, ale mi się szczególnie podobały role drugoplanowe. Nie jestem teraz w stanie podać jakie, bo nie pamiętam imion, a aktorzy w większości nie mają zdjęć.
W każdym razie polecam gorąco!

pilotlukas

Lubię różnego rodzaju komedie i różne rzeczy mnie śmieszą, ale ten film jest zaledwie ok. To jeden z tych filmów gdy siedzisz w pokoju popijając kawę i za chwilę musisz wyjść pomieszać gotującą się zupę w kuchni. Może być, a równie dobrze może go nie być.
A ja uwielbiam Reno proszę państwa! :) I nawet on jakoś nie za bardzo ratuje film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones